Ofertă acceptată Cumpărare directă

Revizie + distributie

Număr anunț
DA20779696
Autoritate contractantă
Consiliul Judetean Buzau (CUI 3662495)
Furnizor / câștigător
ELCAR GID SRL (CUI 15204785)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.387,60 RON
Valoare atribuită
3.387,60 RON
Data publicării
05.07.2018 09:40
Termen limită
10.07.2018 17:00
Data finalizării
05.07.2018 10:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.387,60 RON

din 3.387,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.