Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 15,3% sub estimat
Bilet avion ruta externa Bucuresti-Istanbul-Bucuresti
- Număr anunț
- DA20784183
- Autoritate contractantă
- Agentia de Cooperare Internationala pentru Dezvoltare (CUI 38280684)
- Furnizor / câștigător
- GTS international Romania SRL (CUI RO15226775)
- Cod CPV
- 60400000-2 · Servicii de transport aerian (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.700 RON
- Valoare atribuită
- 1.440 RON 15,3% sub estimat
- Data publicării
- 05.07.2018 13:06
- Termen limită
- 10.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.07.2018 13:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.440 RON
din 1.700 RON estimat
15,3%
Adjudecat la 84,7% din estimat · economie 260 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.