Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 1,4% sub estimat

0.50L COCA-COLA COLA

Număr anunț
DA20980125
Autoritate contractantă
Orasul Rasnov - Consiliul Local Rasnov (CUI 4443353)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15982000-5 · Bauturi nealcoolice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
156,24 RON
Valoare atribuită
154,08 RON 1,4% sub estimat
Data publicării
07.08.2018 12:00
Termen limită
12.08.2018 17:00
Data finalizării
08.08.2018 09:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

154,08 RON

din 156,24 RON estimat 1,4%

Adjudecat la 98,6% din estimat · economie 2,16 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.