Ofertă acceptată Cumpărare directă

CHERESTEA SI GRINZI RASINOASE 0.8 MC

Număr anunț
DA20994948
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC VICTOR JINGA (CUI 29385959)
Furnizor / câștigător
BANDI INDUSTRY SRL (CUI RO1131535)
Cod CPV
03419100-1 · Produse din cherestea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
950 RON
Valoare atribuită
950 RON
Data publicării
09.08.2018 08:06
Termen limită
14.08.2018 17:00
Data finalizării
09.08.2018 10:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

950 RON

din 950 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.