Ofertă acceptată
Cumpărare directă
API CANDIDA SI ATB FUNGUS fara reactivi aditionali
- Număr anunț
- DA20999943
- Autoritate contractantă
- SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA BUCURESTI (CUI 4283570)
- Furnizor / câștigător
- MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
- Cod CPV
- 33141625-7 · Truse de diagnosticare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 952 RON
- Valoare atribuită
- 952 RON
- Data publicării
- 09.08.2018 13:04
- Termen limită
- 14.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.08.2018 13:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
952 RON
din 952 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro