Ofertă acceptată Cumpărare directă

Vopsele si materiale de acoperire a peretilor

Număr anunț
DA20994720
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "GEORGE COSBUC (CUI 29168569)
Furnizor / câștigător
DANCRISOR IMPEX SRL (CUI RO29246829)
Cod CPV
44111400-5 · Vopsele si materiale de acoperire a peretilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.714,32 RON
Valoare atribuită
8.714,32 RON
Data publicării
08.08.2018 19:49
Termen limită
13.08.2018 17:00
Data finalizării
08.08.2018 20:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.714,32 RON

din 8.714,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.