Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACUMULATOR 12V 9AH

Număr anunț
DA20993875
Autoritate contractantă
AGENTIA PENTRU PROTECTIA MEDIULUI CONSTANTA (CUI 1863832)
Furnizor / câștigător
JUNIOR GROUP SRL (CUI RO14449310)
Cod CPV
31430000-9 · Acumulatori electrici (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
910 RON
Valoare atribuită
910 RON
Data publicării
08.08.2018 15:26
Termen limită
13.08.2018 17:00
Data finalizării
08.08.2018 16:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

910 RON

din 910 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.