Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 1,4% sub estimat
Midiana Zilnic 3mg/0.03mg*28cpr.fil
- Număr anunț
- DA20993019
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33641410-2 · Contraceptive orale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 191,61 RON
- Valoare atribuită
- 189 RON 1,4% sub estimat
- Data publicării
- 08.08.2018 14:35
- Termen limită
- 13.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.08.2018 13:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
189 RON
din 191,61 RON estimat
1,4%
Adjudecat la 98,6% din estimat · economie 2,61 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.