Ofertă acceptată Cumpărare directă

pIESE DE SCHIMB ADVIA, MBI-DIMENSION

Număr anunț
DA20992075
Autoritate contractantă
SPITAL MUNICIPAL RAMNICU SARAT (CUI 4697653)
Furnizor / câștigător
SANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO3210015)
Cod CPV
33141500-5 · Consumabile hematologice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.416 RON
Valoare atribuită
2.416 RON
Data publicării
08.08.2018 13:45
Termen limită
13.08.2018 17:00
Data finalizării
09.08.2018 18:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.416 RON

din 2.416 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.