Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fesi tifon 10m/10cm, confectionate din tifon bumbac 100%, gramaj 22-26g./mp

Număr anunț
DA20985558
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Slobozia (CUI 4231768)
Furnizor / câștigător
FARMATRADE IMPORT EXPORT SRL (CUI RO29288476)
Cod CPV
33141113-4 · Bandaje (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
634,82 RON
Valoare atribuită
634,82 RON
Data publicării
08.08.2018 09:18
Termen limită
13.08.2018 17:00
Data finalizării
09.08.2018 12:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

634,82 RON

din 634,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.