Ofertă acceptată Cumpărare directă

15131700-2 Preparate pe baza de carne (Rev.2)

Număr anunț
DA20996351
Autoritate contractantă
Directia de Asistenta Sociala Tecuci (CUI 4393174)
Furnizor / câștigător
SALTEMPO SRL (CUI 3119988)
Cod CPV
15131700-2 · Preparate pe baza de carne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
419,70 RON
Valoare atribuită
419,70 RON
Data publicării
09.08.2018 09:47
Termen limită
14.08.2018 17:00
Data finalizării
09.08.2018 10:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

419,70 RON

din 419,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.