Ofertă acceptată Cumpărare directă

ASISTENTA TEHNICA DIN PARTEA DIRIGINTELUI DE SANTIER

Număr anunț
DA20993926
Autoritate contractantă
COMUNA IANA (CUI 3394325)
Furnizor / câștigător
ANDRY CONS SRL (CUI RO22129864)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35.000 RON
Valoare atribuită
35.000 RON
Data publicării
08.08.2018 15:30
Termen limită
13.08.2018 17:00
Data finalizării
09.08.2018 09:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.000 RON

din 35.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.