Ofertă acceptată Cumpărare directă

OTET alimentar 1 l

Număr anunț
DA20993692
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA A MUNICIPIULUI TIMISOARA (CUI 38053878)
Furnizor / câștigător
ROMICS SRL (CUI RO3286722)
Cod CPV
15871110-8 · Otet sau echivalent (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
345,60 RON
Valoare atribuită
345,60 RON
Data publicării
08.08.2018 15:14
Termen limită
14.08.2018 17:00
Data finalizării
09.08.2018 13:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

345,60 RON

din 345,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.