Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Uleiuri si lubrifianti auto
- Număr anunț
- DA20793449
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA CRISURI (CUI RO23782674)
- Furnizor / câștigător
- MIHNE COM SRL (CUI RO6533991)
- Cod CPV
- 09211000-1 · Uleiuri lubrifiante si agenti lubrifianti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 575,66 RON
- Valoare atribuită
- 575,66 RON
- Data publicării
- 06.07.2018 12:03
- Termen limită
- 11.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.07.2018 12:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
575,66 RON
din 575,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro