Ofertă acceptată Cumpărare directă

REFERAT APAHIDA

Număr anunț
DA20793065
Autoritate contractantă
Directia generala de asistenta sociala si protectia copilului Cluj (CUI 5013699)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
18920000-4 · Articole de voiaj (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
363,83 RON
Valoare atribuită
363,83 RON
Data publicării
06.07.2018 11:45
Termen limită
11.07.2018 17:00
Data finalizării
06.07.2018 12:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

363,83 RON

din 363,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.