Ofertă acceptată
Cumpărare directă
STEMA ROMANIEI PE SUPORT DIN LEMN-
- Număr anunț
- DA20984813
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 01812 (CUI 24352365)
- Furnizor / câștigător
- HERALDICA SRL (CUI RO20256411)
- Cod CPV
- 31523200-0 · Panouri cu mesaje permanente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.040 RON
- Valoare atribuită
- 2.040 RON
- Data publicării
- 08.08.2018 08:22
- Termen limită
- 13.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.08.2018 09:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.040 RON
din 2.040 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro