Ofertă acceptată Cumpărare directă

COLIER 4" +DIBLU 50502B000110C

Număr anunț
DA20995630
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL AL SATULUI "DIMITRIE GUSTI (CUI 4754848)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44212316-7 · Coliere de strangere curbate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24,66 RON
Valoare atribuită
24,66 RON
Data publicării
09.08.2018 09:06
Termen limită
14.08.2018 17:00
Data finalizării
09.08.2018 10:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24,66 RON

din 24,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.