Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MATERIALE SANITARE
- Număr anunț
- DA20993868
- Autoritate contractantă
- Institutul National pentru Sanatatea Mamei si Copilului "Alessandrescu-Rusescu Bucuresti (CUI 4266308)
- Furnizor / câștigător
- MEDICA ADVANCED SOLUTIONS (M.A.S.) SRL (CUI RO29262786)
- Cod CPV
- 33162000-3 · Dispozitive si instrumente pentru blocul operator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.640,75 RON
- Valoare atribuită
- 4.640,75 RON
- Data publicării
- 08.08.2018 15:25
- Termen limită
- 13.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.08.2018 08:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.640,75 RON
din 4.640,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro