Ofertă acceptată Cumpărare directă

STARTER S2 4-22W

Număr anunț
DA20993166
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII NATIONALE - U.M.02275 BALTATESTI (CUI 6247787)
Furnizor / câștigător
APRICOT SRL (CUI RO15169556)
Cod CPV
31681000-3 · Accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
38,75 RON
Valoare atribuită
38,75 RON
Data publicării
08.08.2018 14:44
Termen limită
13.08.2018 17:00
Data finalizării
08.08.2018 15:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38,75 RON

din 38,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.