Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii aductiune conducta apa potabila SI instalații sanitare interior

Număr anunț
DA20987143
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI (CUI 7347180)
Furnizor / câștigător
CRISTIANA LINE SRL (CUI RO6788545)
Cod CPV
44162500-8 · Conducte de apa potabila (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.298,77 RON
Valoare atribuită
8.298,77 RON
Data publicării
08.08.2018 10:39
Termen limită
13.08.2018 17:00
Data finalizării
09.08.2018 07:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.298,77 RON

din 8.298,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.