Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Vaccin antitetanos - TETATOX VACCIN TET. ADS. *0.5 ML *10 Fi. (BBNCIPD)
- Număr anunț
- DA20964494
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL DR. ALEXANDRU SIMIONESCU HUNEDOARA (CUI 5453860)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA UNIFARM SA (CUI RO11653560)
- Cod CPV
- 33651600-4 · Vaccinuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.495 RON
- Valoare finală
- 8.495 RON
- Data publicării
- 03.08.2018 11:30
- Termen limită
- 11.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.08.2018 12:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.