Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rechizite birou scoala

Număr anunț
DA20788874
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ,,GHEORGHE BANTAS" ITESTI (CUI 23104582)
Furnizor / câștigător
SILGETY SRL (CUI RO13566711)
Cod CPV
44812300-8 · Vopsele scolare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
833,30 RON
Valoare atribuită
833,30 RON
Data publicării
06.07.2018 08:26
Termen limită
11.07.2018 17:00
Data finalizării
06.07.2018 08:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

833,30 RON

din 833,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.