Ofertă acceptată Cumpărare directă

CERNEALA ORIGINALA EPSON 101 PENTRU IMPRIMANTE EPSON L4150 L4160 L6060 L6170 L6190

Număr anunț
DA20999160
Autoritate contractantă
PALATUL COPIILOR DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 12850099)
Furnizor / câștigător
SC ALBACOM BIZ SRL (CUI RO15432686)
Cod CPV
30192112-9 · Cerneala pentru imprimante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
158,83 RON
Valoare atribuită
158,83 RON
Data publicării
09.08.2018 12:12
Termen limită
14.08.2018 17:00
Data finalizării
09.08.2018 14:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

158,83 RON

din 158,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.