Ofertă acceptată Cumpărare directă

furnituri birou

Număr anunț
DA20995223
Autoritate contractantă
CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE - IDECIU DE JOS (CUI 4641520)
Furnizor / câștigător
MARTEL COM SRL (CUI RO12007070)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.105,94 RON
Valoare atribuită
1.105,94 RON
Data publicării
09.08.2018 08:37
Termen limită
14.08.2018 17:00
Data finalizării
09.08.2018 10:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.105,94 RON

din 1.105,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.