Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE PAPETARIE

Număr anunț
DA20995087
Autoritate contractantă
Autoritatea Nationala Fitosanitara (CUI 34334188)
Furnizor / câștigător
MARKETING CONCEPT SRL (CUI RO30912165)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.247,17 RON
Valoare atribuită
19.247,17 RON
Data publicării
09.08.2018 08:24
Termen limită
14.08.2018 17:00
Data finalizării
09.08.2018 09:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.247,17 RON

din 19.247,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.