Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 13,6% sub estimat

Achizitie cutii deseuri periculoase

Număr anunț
DA20994670
Autoritate contractantă
Spitalul de Boli Cronice Sebis (CUI 3861919)
Furnizor / câștigător
STERILECO S.R.L. (CUI RO15071999)
Cod CPV
19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.812,50 RON
Valoare atribuită
1.566,50 RON 13,6% sub estimat
Data publicării
08.08.2018 18:51
Termen limită
14.08.2018 17:00
Data finalizării
09.08.2018 10:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.566,50 RON

din 1.812,50 RON estimat 13,6%

Adjudecat la 86,4% din estimat · economie 246 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.