Ofertă acceptată Cumpărare directă

DIVERSE MATERIALE DE CONSTRUCTII

Număr anunț
DA20994056
Autoritate contractantă
ORASUL CORABIA (CUI 4716810)
Furnizor / câștigător
MONDO-MIXT SRL (CUI RO1539080)
Cod CPV
44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.703,10 RON
Valoare atribuită
4.703,10 RON
Data publicării
08.08.2018 15:40
Termen limită
13.08.2018 17:00
Data finalizării
09.08.2018 16:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.703,10 RON

din 4.703,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.