Ofertă acceptată Cumpărare directă

IMPRIMANTA KONICA C360 SECOND HAND-U

Număr anunț
DA20993539
Autoritate contractantă
ECOAQUA SA (CUI RO16730672)
Furnizor / câștigător
KATERIN DESIGN SRL (CUI RO18807403)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.360,50 RON
Valoare atribuită
3.360,50 RON
Data publicării
08.08.2018 15:04
Termen limită
13.08.2018 17:00
Data finalizării
09.08.2018 12:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.360,50 RON

din 3.360,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.