Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE TONERE CONFORM OFERTA

Număr anunț
DA20992426
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM NORMAL SI PROGRAM PRELUNGIT BAICOI (CUI 29075540)
Furnizor / câștigător
BIROTECH SRL (CUI RO13038872)
Cod CPV
30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.176 RON
Valoare atribuită
1.176 RON
Data publicării
08.08.2018 14:04
Termen limită
13.08.2018 17:00
Data finalizării
08.08.2018 14:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.176 RON

din 1.176 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.