Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii Dezinsectie
- Număr anunț
- DA40438065
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL ,,SFANTUL SAVA'' (CUI 4433880)
- Furnizor / câștigător
- SMART ANTIPEST SOLUTIONS SRL (CUI 36760988)
- Cod CPV
- 90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.365,20 RON
- Valoare atribuită
- 5.365,20 RON
- Data publicării
- 20.05.2026 12:32
- Termen limită
- 25.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2026 08:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.365,20 RON
din 5.365,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro