Ofertă acceptată Cumpărare directă

Retapitare si reparatie scaune Sala Competitie.

Număr anunț
DA20974342
Autoritate contractantă
COMPLEXUL SPORTIV NATIONAL "SALA POLIVALENTA" (CUI RO2836160)
Furnizor / câștigător
GOLDHOUSE CONCEPT SRL (CUI RO33213420)
Cod CPV
19243000-1 · Tesaturi pentru tapiterie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
288.534 RON
Valoare atribuită
288.534 RON
Data publicării
06.08.2018 14:20
Termen limită
11.08.2018 17:00
Data finalizării
09.08.2018 10:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

288.534 RON

din 288.534 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.