Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare 14 buc. case de marcat cu jurnal electronic Datecs model DP150 pentru R.A.E.D.P.P. Cta

Număr anunț
DA21000800
Autoritate contractantă
CONFORT URBAN S.R.L. (CUI RO2746784)
Furnizor / câștigător
REL SYSPRO SRL (CUI RO11611085)
Cod CPV
30142200-8 · Case de marcat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.360 RON
Valoare atribuită
10.360 RON
Data publicării
09.08.2018 13:58
Termen limită
14.08.2018 17:00
Data finalizării
09.08.2018 14:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.360 RON

din 10.360 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.