Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE PICTURA MURALA/PICTURA BIZANTINA

Număr anunț
DA21000782
Autoritate contractantă
Primaria Orasului Buftea (CUI 4434029)
Furnizor / câștigător
BONEA SRL (CUI 11731022)
Cod CPV
92312240-5 · Servicii prestate de artisti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
55.200 RON
Valoare atribuită
55.200 RON
Data publicării
09.08.2018 13:57
Termen limită
14.08.2018 17:00
Data finalizării
09.08.2018 14:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

55.200 RON

din 55.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.