Ofertă acceptată Cumpărare directă

Maner tragator

Număr anunț
DA21000559
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE EVIDENTA PERSOANELOR NEAMT (CUI 17474394)
Furnizor / câștigător
DECOR LUX SRL (CUI RO13681036)
Cod CPV
44221000-5 · Ferestre, usi si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
215,12 RON
Valoare atribuită
215,12 RON
Data publicării
09.08.2018 13:44
Termen limită
14.08.2018 17:00
Data finalizării
09.08.2018 14:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

215,12 RON

din 215,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.