Ofertă acceptată Cumpărare directă

GRESIE PORTELANATA INTERIOR 30X30 BEJ

Număr anunț
DA21000010
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN ARGES (CUI 4469183)
Furnizor / câștigător
ELECTROUTIL 2002 SRL (CUI 14856942)
Cod CPV
44912200-8 · Gresie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
382,50 RON
Valoare atribuită
382,50 RON
Data publicării
09.08.2018 13:08
Termen limită
14.08.2018 17:00
Data finalizării
09.08.2018 15:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

382,50 RON

din 382,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.