Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii promovare a evenimentului cultural ”Zilele orasului Geoagiu”

Număr anunț
DA20992460
Autoritate contractantă
Orasul Geoagiu (Primaria) (CUI 5742426)
Furnizor / câștigător
ANTENA 1 DEVA S.R.L. (CUI RO27002747)
Cod CPV
79342200-5 · Servicii de promovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000 RON
Valoare atribuită
2.000 RON
Data publicării
08.08.2018 14:06
Termen limită
13.08.2018 17:00
Data finalizării
08.08.2018 14:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.000 RON

din 2.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.