Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRELUNGITOR 4PRIZE 5METRI

Număr anunț
DA20992160
Autoritate contractantă
AUTORITATEA NAŢIONALĂ PENTRU CETĂŢENIE (CUI 26714810)
Furnizor / câștigător
ADA ELECTRIC SRL (CUI RO15449068)
Cod CPV
31224810-3 · Cabluri prelungitoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
823,60 RON
Valoare atribuită
823,60 RON
Data publicării
08.08.2018 13:50
Termen limită
14.08.2018 17:00
Data finalizării
09.08.2018 15:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

823,60 RON

din 823,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.