Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lampi spectrofotometru

Număr anunț
DA20792766
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA PRUT BARLAD (CUI 23780878)
Furnizor / câștigător
ATU 18379608 Shimadzu Handelsgesellschaft mbH
Cod CPV
31510000-4 · Lampi electrice cu incandescenta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.332 RON
Valoare atribuită
5.332 RON
Data publicării
06.07.2018 11:30
Termen limită
11.07.2018 17:00
Data finalizării
06.07.2018 12:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.332 RON

din 5.332 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.