Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Achizitie Construire teren de sport cu gazon artificial
- Număr anunț
- DA20955971
- Autoritate contractantă
- COMUNA MARTINIS (CUI 4246238)
- Furnizor / câștigător
- GITA IMPEX SRL (CUI RO6682470)
- Cod CPV
- 45212200-8 · Lucrari de constructii de complexe sportive (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 325.000 RON
- Valoare finală
- 325.000 RON
- Data publicării
- 02.08.2018 11:04
- Data finalizării
- 09.08.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.