Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hematoxilina Harris pt histologie, produs original Bio-Optica/Italia
- Număr anunț
- DA20994038
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA TARGOVISTE (CUI 4206845)
- Furnizor / câștigător
- TUNIC PROD SRL (CUI RO3573061)
- Cod CPV
- 24200000-6 · Coloranti si pigmenti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 960 RON
- Valoare atribuită
- 960 RON
- Data publicării
- 08.08.2018 15:39
- Termen limită
- 13.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.08.2018 16:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
960 RON
din 960 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro