Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Switch ZyXEL GS1100-16-EU0101F 16 Porturi 10/100/1000 Mbps
- Număr anunț
- DA20991301
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
- Furnizor / câștigător
- PCBIT ELECTRONICS SRL (CUI RO27722683)
- Cod CPV
- 32413100-2 · Rutere de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 560,64 RON
- Valoare atribuită
- 560,64 RON
- Data publicării
- 08.08.2018 13:04
- Termen limită
- 13.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.08.2018 09:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
560,64 RON
din 560,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro