Ofertă refuzată Cumpărare directă

SWITCH TP-LINK 8 PORT GIGABIT DESKTOP METAL TL-SG108

Număr anunț
DA20990350
Autoritate contractantă
Penitenciarul Oradea (CUI RO23782682)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
180,54 RON
Valoare finală
180,54 RON
Data publicării
08.08.2018 12:12
Termen limită
13.08.2018 17:00
Data finalizării
09.08.2018 07:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.