Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 2,6% sub estimat

ANIOSPRAY QUICK, SURFANIOS

Număr anunț
DA20985319
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE VOILA (CUI 2845826)
Furnizor / câștigător
UNIMEDIK IMPEX SRL (CUI RO30410916)
Cod CPV
24959100-2 · Aerosoli (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.080 RON
Valoare atribuită
3.000 RON 2,6% sub estimat
Data publicării
08.08.2018 09:03
Termen limită
13.08.2018 17:00
Data finalizării
09.08.2018 06:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.000 RON

din 3.080 RON estimat 2,6%

Adjudecat la 97,4% din estimat · economie 80 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.