Ofertă acceptată Cumpărare directă

Manere usa cu broască și yală

Număr anunț
DA20984769
Autoritate contractantă
ORASUL FLAMANZI (CUI 3372173)
Furnizor / câștigător
SPLINTEX COM S.R.L. (CUI 15653873)
Cod CPV
37452420-1 · Manere de racquetball (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
164,72 RON
Valoare atribuită
164,72 RON
Data publicării
08.08.2018 08:17
Termen limită
13.08.2018 17:00
Data finalizării
09.08.2018 08:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

164,72 RON

din 164,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.