Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET REVIZIE VOLVO

Număr anunț
DA20999294
Autoritate contractantă
COMUNA CĂLĂRAȘI, JUDEȚUL BOTOȘANI (CUI 3373454)
Furnizor / câștigător
3 ASI SRL (CUI RO14553140)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
173,95 RON
Valoare atribuită
173,95 RON
Data publicării
09.08.2018 12:22
Termen limită
14.08.2018 17:00
Data finalizării
09.08.2018 14:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

173,95 RON

din 173,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.