Ofertă acceptată Cumpărare directă

INSTALARE SISTEM DE INREGISTRARE AUDIO

Număr anunț
DA20997260
Autoritate contractantă
Curtea de Apel Târgu-Mureş (CUI 17688240)
Furnizor / câștigător
TELEVOX SA (CUI RO6753253)
Cod CPV
51300000-5 · Servicii de instalare de echipament de comunicatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.657,50 RON
Valoare atribuită
5.657,50 RON
Data publicării
09.08.2018 10:33
Termen limită
14.08.2018 17:00
Data finalizării
09.08.2018 10:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.657,50 RON

din 5.657,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.