Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Modernizare spatiu comercial C6.3 Piata Centrala
- Număr anunț
- DA20995210
- Autoritate contractantă
- Administratia Pietelor Agroalimentare S.A. (CUI RO10843605)
- Furnizor / câștigător
- CONPREST SRL (CUI RO1631158)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 40.696,37 RON
- Valoare atribuită
- 40.696,37 RON
- Data publicării
- 09.08.2018 08:36
- Termen limită
- 14.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.08.2018 08:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
40.696,37 RON
din 40.696,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro