Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Consumabile proiect „ POlitici în Turism pentru o Dezvoltare Durabilă”, cod SMIS 111701
- Număr anunț
- DA20795045
- Autoritate contractantă
- Agentia de Dezvoltare Durabila A judetului Brasov (CUI 18884295)
- Furnizor / câștigător
- SELADO COM SRL (CUI RO15250579)
- Cod CPV
- 30193000-8 · Organizatoare si accesorii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.354 RON
- Valoare atribuită
- 4.354 RON
- Data publicării
- 06.07.2018 13:32
- Termen limită
- 11.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.07.2018 14:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.354 RON
din 4.354 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro