Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet piese de schimb motocoasa Stihl FS300 si drujba Stihl MS460
- Număr anunț
- DA20985886
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI OLTENITA (CUI 4294103)
- Furnizor / câștigător
- HASMAN MSN S.R.L. (CUI 38679244)
- Cod CPV
- 34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.398,25 RON
- Valoare atribuită
- 2.398,25 RON
- Data publicării
- 08.08.2018 09:37
- Termen limită
- 13.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.08.2018 10:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.398,25 RON
din 2.398,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro