Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 1,6% sub estimat

SCAUN RIO CN LEMN

Număr anunț
DA20985777
Autoritate contractantă
SEMINARUL TEOLOGIC SF.AP. ANDREI Galati (CUI 3264538)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
39113000-7 · Diverse scaune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.175,80 RON
Valoare atribuită
3.126 RON 1,6% sub estimat
Data publicării
08.08.2018 09:31
Termen limită
13.08.2018 17:00
Data finalizării
09.08.2018 13:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.126 RON

din 3.175,80 RON estimat 1,6%

Adjudecat la 98,4% din estimat · economie 49,80 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.